Obserwatorzy

czwartek, 24 października 2013

Marcella Gala Noir

Witam wszystkich tych, którzy jeszcze tu zaglądają. Sama, z braku czasu robię to niestety coraz rzadziej. L

W jedynym moim październikowym wpisie przedstawię Wam moją drugą lalkę od francuskiej firmy Fashion Doll Agency Paris.

Jest nią bardzo piękna i dystyngowana Marcella, ubrana w czarny strój wieczorowy.
Podobnie jak jej ciemnoskóra koleżanka Manon, którą mam już pół roku, Marcella jest niesamowicie artykułowana. Za to w odróżnieniu od hebanowo czarnej Manon, Marcella ma skórę porcelanowo bladą, satynową w dotyku.

Niestety wiąże się z tym pewien feler. Marcella łapie ciemne plamy od ubrań w tempie niewiarygodnie szybkim. W pewnym momencie miałam wrażenie, że wystarczy, że pomyślę, żeby ją ubrać w coś ciemnego, jak choćby jej własne ubranie, a ona już ma plamę. Na szczęście niezastąpiona maść na trądzik Benzacne, działa na tego typu plamy bez pudła.

A teraz już zdjęcia hipnotyzującej Marcelli, w towarzystwie Manon.

7 komentarzy:

 1. Odwiedzaj nas częściej, Imogen :-) Te lalki są piękne i dostojne, a ich artykulacja... Chciałabym mieć choć jedną taką :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawne, że gdy widywałam takie "Marcelle" na innych blogach, to choć ich artykulacje powalały, to sama lalka podobała mi się średnio.
  Takie zestawienie "kawy ze śmietanką" bardzo mi się jednak podoba. Obie wyglądają bardzo egzotycznie i nie z tego świata.
  Też niedawno kupiłam wymarzoną lalkę, która sinieje jak tylko dotknę ją czymś ciemnym... Już nawet odechciało mi się walczyć :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Te lalki mają w sobie jaką tajemnicę. Są intrygujące i piękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie są zjawiskowe i wyglądają niesamowicie !!! Gratuluję i zazdraszczam ;)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń